11 grudnia 2019 14:41 | Aktualności

Coraz bardziej kochamy Targi Książki w Krakowie

27 października 2019 r.  uczniowie klas IV- VIII  po raz kolejny bardzo licznie uczestniczyli   w wyjeździe na  23. Międzynarodowe Targi Książki do Krakowa.                              Uczestnicy wycieczki przebrani w piękne kostiumy znanych bajkowych postaci                           i w doskonałych nastrojach pojawili się w szkole tuż przed godziną 8:00.

Po przybyciu na miejsce wszystkie dzieci wzięły udział w warsztatach teatralnych                   pt. ,,Księżniczka Szeherezada”, przygotowanych przez aktorów Teatru  Lalek ,,Rabcio” z Rabki-Zdroju. Następnie wyruszyły na spotkanie z  ulubioną książką. Emocji nie zabrakło.  Ciekawie zaaranżowane, niezwykle barwne  oferty wydawnicze  przykuwały  uwagę czytelników i zachęcały                               do nabywania książek.  Kilkugodzinne    zwiedzanie hal wystawowych zaowocowało   obfitymi zakupami.    Zmęczeni, ale szczęśliwi  wróciliśmy do domów.